logo «Awesta, głos z przeszłości, który powraca»

  Objawienie Boga Ahura Mazdy dane Zaratustrze

  Wysublimowane przesłanie Zaratustry pozostaje tak samo aktualne dzisiaj jak wtedy, gdy zostało objawione.

  Inne później powstałe religie wchłonęły wiele jego cech, które następnie ukształtowały świat, jaki znamy dzisiaj.

  Szczepionki- broń masowego rażenia

   

  Czy nasi przodkowie, jak również i my, którzy urodziliśmy się w ubiegłym wieku słyszeliśmy o potrzebie szczepień z takim natężeniem jak obecnie? Nie.

  Więc, dlaczego teraz dąży się do obowiązkowych szczepień tak dzieci,jak i dorosłych? Ludzie obserwujący wydarzenia na świecie z pewnością zauważą wzmożoną aktywność rządów i „organizacji zdrowia” w ich propagowaniu. Używając często absurdalnych argumentów w celu przekonania o ich nieszkodliwości, badania niezależnych grup lekarskich, badania prywatne przeprowadzone przez ekspertów w dziedzinie farmakologii stwierdzają jednoznacznie, że tak nie jest.

  Co więcej, akcja związana ze szczepieniami dzieci i dorosłych zwiększyła się wraz z napływem migrantów do Europy i trwa od wielu lat. Jak zauważa Carol J.Baker, która jest specjalistką od chorób zakaźnych, [w pełni akceptujemy jej stanowisko], kwestia szczepień ma na celu depopulację mieszkańców Europy.

  Ta akcja ma na celu wprowadzenie zmian kulturowych i etnicznych, aby zrobić miejsce nowym generacją, które genetycznie będą różnić się od obecnych [można powiedzieć jednych z ostatnich ze świadomością etyki i moralności]. Co ciekawe, że nacje przybywające do Europy nie podlegają temu procesowi, jak również kraje rodziny Semitów.

  Statystyki pokazują, że wraz z pojawieniem się szczepionek wzrosła śmiertelność wśród pacjentów. Wśród innych skutków ubocznych związanych ze współczesnymi szczepionkami podkreślamy zespół nagłej śmierci niemowląt ("śmierć w kołysce"), szybki wzrost liczby autystycznych i wielu innych równie groźnych i bolesnych chorób. Lekarz jak i organizacje zdrowia udają, że są głusi i ślepi na te fakty.

  Szczepionki to wprowadzona broń masowego rażenia, są środkiem autorstwa pasożytniczych, celowo zorganizowanych organizacji, których celem jest masowe rozprowadzanie chorób wśród dzieci i dorosłych czego wynikiem końcowym i ostatecznym ma być uśmiercenie. Udział lekarzy w tej zbrodni nie może być w żaden sposób usprawiedliwiony i musi zostać ukarany.

  Izby Lekarskie uważają, że szczepionki spowodowały zmniejszenie zachorowalności i gwarantują ich skuteczność i bezpieczeństwo. Gwarancje te, które wydają się nie do złamania, są jednak w bezpośredniej sprzeczności ze statystykami medycznymi, badaniami naukowymi, raportami renomowanych ekspertów w tej dziedzinie ze wszystkich krajów świata.

  W rzeczywistości choroby zakaźne zmniejszyły się przez dziesięciolecia przed wprowadzeniem szczepionek; Eksperci zgłaszają tysiące poważnych niepożądanych działań każdego roku, w tym setki zgonów i wzrost osób niepełnosprawnych; zaszczepiona populacja zaczyna cierpieć na epidemie, powstaje wiele chronicznych chorób układu odpornościowego i nerwowego wskutek programu masowych szczepień.

  Istnieją setki opublikowanych badań medycznych dokumentujących niepowodzenie szczepionek i niepożądanych działań oraz wiele książek napisanych przez lekarzy, naukowców i niezależnych badaczy, które ujawniają poważne błędy w teorii i praktyce programu szczepień. Jak na ironię, większość pediatrów i rodziców nie wie nic na ten temat.

  Na przykład Bill Gates i Steve Jobs wypowiedzieli się w kwestii szczepieniaswoich dzieci w ten sposób: nasze dzieci nie bądą szczepione.

  Jednak ten stan rzeczy zaczął się ostatnio zmieniać, ponieważ coraz więcej rodziców i pracowników systemu opieki zdrowotnej wie o istnieniu problemu i zaczyna kwestionować wymuszone masowe szczepionki. Z całą pewnością nie pozostaniemy obojętni w tej sprawie i również przyłączymy się do walki o zdrowie tak dzieci, młodzieży i dorosłych.